Molimo Vas da pre poručivanja pročitate naše USLOVE internet-kupovine, kako biste saznali sve u vezi sa mogućnostima isporuke željene robe. Hvala!
Platite poručenu robu ONLINE direktno na našem sajtu, pomoću platnih kartica ili putem IPS koda koji izvršava plaćanje preko vaše bankovne aplikacije na telefonu!

Svim našim kupcima smo u prodajnom salonu omogućili plaćanje karticama Banca Intesa i Poštanska štedionica do 6 mesečnih rata!

Ukoliko robu isporučujemo našim vozilom, moguće je plaćanje gotovinom ali i karticama prilikom isporuke!

Kontaktirajte nas za sve dalje informacije: KONTAKT stranica.


ROSAN Stolz S2 GOLD 237101G za tuš kabinu

ŠIFRA PROIZVODA
9212
19.990,00 RSD
-
+
Osnovne informacije
    • Jednoručna, luksuzna slavina za kadu minimalističkog dizajna, zlatne boje.
    • Proizvođač: "ROSAN", Kanjiža.
    • PVD obrada mesinga - efekat brušene površine zlatne boje, laka za održavanje i kvalitetnog izgleda!
    • Masivna slavina sa STOLZ i KEROK unutrašnjim elementima (made in Germany).
    • Nova generacija "soft" mešača ručice, malih dimenzija (25 mm prečnik).
    • NEOPERL SLC upušteni perlator (izlaz vode) sa sistemom čiščenja.
    • Montaža na zid u tuš kabini.
    • U kompletu sa zlatnim mekanim tuš crevom, zlatnim zidnim držačem tuša i zlatnim ručnim tušem.
    • GARANCIJA: 5 godina.

TEHNIČKE KARAKTERISTIKE

  • Jednoručna baterija
  • Minimalistički dizajn
  • Telo od mesinga
  • Završna obrada - PVD brušeno zlato
  • Zidna montaža
  • Keramički mešač CITEC® 25mm PKM25SB
  • S.2 Gold tuš crevo 150cm PGC150SG
  • Tuš ručica PTRECSG
  • Protok max. 8lit/min - WaterCare 

RADNI USLOVI

  • Maksimalni radni pritisak: 5 bar
  • Preporučeni radni pritisak: 3 bar
  • Minimalni radni pritisak: 1 bar
  • Max. dozvoljena temperatura: 70° C
  • Preporučena temperatura vode: 50° C

NEW MINIMALIST DESIGN COLLECTION
BY STOLZ

Nova linija STOLZ baterija minimlističkog dizajna. Prečišćene proporcije, čiste linije, arhitektonski izgled.

Od sada i u GOLD (zlatnoj) izvedbi! U pitanju je PVD površinska obrada materijala, što stvara efekat brušenog mesinga i čini slavine iz ove serije znatno otpornijim na habanja i hemikalije čak i od klasičnih, hromiranih varijanti.

OSNOVNE KARAKTERISTIKE:

- Telo od mesinga - Minimalistički dizajn - NEOPERL® SLC Perlatori - SOFT TOUCH keramički mešači - SILVERFLEX tuš creva - Modeli sa uštedom vode do 70% - Garancija 60 meseci -

Kod ove serije kombinuju se kružne i kvadratne forme, a u skladu sa tim su razvijene i dva oblika slavina za lavabo. I kružna i kvadratna forma baterija za lavabo se adekvatno uklapa sa ostalim elementima iz serije S2 (uzidne baterije, baterije za kadu i baterija za tuš kadu), tako da se mogu slobodno kombinovati prema željama i izboru kupaca. 
 
Pored samog dizajna, želimo naglasiti i neke od komponenti koje se prvi put koriste u ROSAN proizvodima:
 
    * Novi keramički mešači prečnika 25mm (baterije za lavabo, tuš kadu, kuhinju i bide) vrhunskog su kvaliteta, sa izuzetno mekim pokretanjem. 
 
    * Kod mešača 25mm, koristi se dodatno strugano ukućište od mesinga koje dozvoljava lepšu formu samog tela, obezbeđuje preciznije priključke i znatno smanjuje mogućnost grešaka u izradi.
 
    * Perlator NEOPERL® CACHE SSR SLC, koji je upušten u samo telo, sa gumenim krajevima koji se lako čiste od kamenca kao i sa podesivim-zglobnim uglom isticanja vode. Sa svakom baterijom dolazi i specijalan ključ NEOPERL®CACHE, radi lakšeg kasnijeg održavanja.
 
    * Nove uzidne baterije sa horizontalno postavljenim priključcima i kontrolama, rozetom od 100*300mm i keramičkim prebacivačem sa 2 ili 3 izlaza. Uz ovo se uklapa i nova Inox tuš ruža 200x300mm.
 
    * Luksuzna tuš konzola sa opcijom slapa.
 
    * Baterije za tuš kadu (237101 i 237251), projetktovane u načelima "WaterCare" sa maksimalnim protokom od 8 litara/minuti.
 
    * Tuš ručica u setu je sa tri funkcije, sa promenom funkcija pritiskom na dugme.
 
    * Tuš crevo kod baterija je dužine 170cm, u izvedbi SILVERFLEX sa jednom rotirajućom maticom (bez uvrtanja creva).
 
    * Novi fiksni držač tuša, sa uloškom.
 
    * Priključna (brinox) creva  NEOPERL® SPX.
 
    * i još mnogo, mnogo toga...
 
 
 
 

DODATNE INFORMACIJE
Zemlja porekla Srbija
Boja proizvoda Zlatna
Write Your Own Review
Opisujete proizvod:ROSAN Stolz S2 GOLD 237101G za tuš kabinu